Banes e Sapomobiluar ne Lagjen e Muhaxherve

Banes e Sapomobiluar ne Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2316 50 M2 1 Dhoma 1 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Super Banes me Qira ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2316

Lokacioni: Kompleksi Rezidenca e Mbretëreshës

Siperfaqe: 50 M2

Kati 7

Renditjet:

– Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Kompleksi Rezidenca e Mbretëreshës gjindet shum afer qendres se Prishtines dhe eshte e ndertuar nga kompania Rrukolli, banesa eshte e sapomobiluar dhe eshte e pershtatshem per personat qe mendojne me banu afagjate.

Çmimi €350

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City