Banes e Sapomobiluar në Velani te Puhiza

Banes e Sapomobiluar në Velani te Puhiza
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Banesa
2892 98 M2 2 Dhoma 2 Banjo Velani

Banes e Sapomobiluar me Qira ne Velani – Kodi 2892

Lokacioni: Perball Memorialit “Ibrahim Rugova Kompleksi Puhiza 3

Siperfaqe: 98 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Hyrja ne Objekt me Qipa
– Pamjen Panaromike
– Uj 24 H
– 2 Lifta

– Banesa gjindet afer Qendres se qytetit afer 500 Metra largesi. Objekti i ndertuar me cilesi te larte ndertimit, ofron parking ne 2 anet te objektit, garazhd per veture me pagese, hapsir e madhe mes banesave. Banesa eshte e sapomobiluar dhe leshohet per qira per afatgjate.

Çmimi €450

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City