Banes e Saporenovuar me Qira në Dardani

Banes e Saporenovuar me Qira në Dardani
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 330€ - Banesa
2552 50 M2 1 Dhoma 1 Banjo Dardani

Banes e Saporenovuar me Qira ne Dardani – Kodi 2552

Lokacioni: Banesat e Gjelberta te Korizi

Siperfaqe: 50 M2

Kati 7

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Mirembatje Hymjes
– Lift
– Uj 24H

– Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja, banesa leshohet per qira per familjar dhe me kontrate afatgjate.

Çmimi €330

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City