Banes Ekskluzive me Qira në Rrugën B

Banes Ekskluzive me Qira në Rrugën B
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 420€ - Banesa
2699 93 M2 2 Dhoma 2 Banjo Rruga B

Banes Ekskluzive me Qira ne Rrugen B- Kodi 2699

Lokacioni: Mbrapa Royal Mallit

Siperfaqe: 93 M2

Kati 2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

Objekti Arcadis 2 gjindet mbrapa Royal Mallit, objekti eshte i ndertuar me cilesi te larte ndertimit dhe duke i kushtuar rendesi edhe detajeve me te vogla. Objekti ofron komoditet dhe rehati per banim.

Çmimi €420

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City