Banes Komode me Qira Mbrapa Royal Mallit

Banes Komode me Qira Mbrapa Royal Mallit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2533 91 M2 2 Dhoma 1 Banjo Mati

Banes Komode me Qira ne Mat- Kodi 2533

Lokacioni: Rr. Ndue Perdheshi Mbrapa Royal Mallit

Siperfaqe: 91 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym (se shpejti kyqja me termokos)
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24H

– Banesa gjindet ne objektin Green Emerald Residence afer Fures Epoka. Banesa ka qasi ne 3 rruget kryesore, ne rrugen B, rrugen B dhe rrugen Isa Kastrati te Xhamia e matit. Banesa eshte e sapomobiluar dhe e pabanuar me pare.

Çmimi €400

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City