Banes Komode me Qira në Aktash Afër Ministris Arsimit

Banes Komode me Qira në Aktash Afër Ministris Arsimit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2278 57 M2 1 Dhoma 1 Banjo Aktash

Banes me Qira ne Aktash – Kodi 2278

Lokacioni: Afer Ministris Arsimit

Siperfaqe: 57 M2

Kati 3

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa te Restorant Bagolina dhe shum afer Ministris Arsimit.
Nje nder objektet me te mira ne Qender te Prishtines..
Banesa e mobiluar me mobile te reja dhe 2 minuta larg sheshit Prishtines.

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City