Banes Komode me Qira në Aktash te Kompleksi Konak

Banes Komode me Qira në Aktash te Kompleksi Konak
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Banesa
2272 97 M2 2 Dhoma 2 Banjo Aktash

Banes Komode me Qira ne Aktash – Kodi 2272

Lokacioni: Afer Ministris Arsimit

Siperfaqe: 97 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– 2 Ballkona

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24 H

– Banesa gjindet shum afer Qendres Prishtines dhe Ministris se Arsimit, Objekti Konak qe ofron te gjitha kushtet per banim, mirembatja te hymjes, sigurim, kamera sigurie, uj 24h, parking, garazhd per vetur, ne afersi te objekti jane shum kafeteri, markete.

Çmimi €500 + €50 Garazhda per Vetur

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City