Banes Komode me Qira në Aktash te Konaku

Banes Komode me Qira në Aktash te Konaku
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 750€ - Banesa
2223 93 M2 2 Dhoma 2 Banjo Aktash

Banes Komode me Qira ne Aktash – Kodi 2223

Lokacioni: Kompleksi Konak Afer Ministris Arsimit

Siperfaqe: 93 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
-2 Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rym
– Mirembatje te Hymjes
– Sigurim Fizik
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne nje lokacion shume te pershtatshem per banim ndekrombetar, ne qender te prishtines, afer qendres dhe larg zhurmes, ne katin perdhes te objektit gjindet restoranti qe ofron sherbime te ushqimit dhe pijeve. Banesa gjindet afer ministris se arsimit dhe restorantit bagolina.

Çmimi €750

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City