Banes Komode me Qira në Aktash te Pika Luxury

Banes Komode me Qira në Aktash te Pika Luxury
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2269 45 M2 1 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Aktash
Banes Komode me Qira ne Aktash – Kodi 2269
 
Lokacioni: Rr. Gazmend Zajmi Objekti Pika Luxury
 
Siperfaqe: 45 M2
 
Kati 6
 
Renditjet:
 
– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje Hymjes
– Uj 24 H
 
– Objekti Pika Luxury e ndertuar me perkushtim te plote ne qdo detaj te vogel, mirembatja e objektit eshte maximale, 5 minuta largesi nga qendra e Prishtines dhe shum afer Ministrsi se Arsimit. Mbikqyrja e objektit 24H.
 
Çmimi €350
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City