Banes Komode me Qira në Arbëri Afër Komunës së Re

Banes Komode me Qira në Arbëri Afër Komunës së Re
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2283 66 M2 1 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Banes Komode me Qira ne Arberi – Kodi 2283

Lokacioni: Afer Kimunes se Re

Siperfaqe: 66 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– Banesa gjindet afer Market Conado dhe Meridianit, banesa eshte e mobiluar ne menyre te veqante dhe shum e pershtatshem per nje qift ose persona familjare per banim afatgjate.

Çmimi €350

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City