Banes Komode me Qira në Arbëri te Komuna e Re

Banes Komode me Qira në Arbëri te Komuna e Re
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 530€ - Banesa
2360 90 M2 2 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Banes Moderne me Qira ne Arberi – Kodi 2360

Lokacioni: Kompleksi Tregtia Afer Komunes se Re

Siperfaqe: 90 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Ballkona
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Çmimi €530

– Banesa ne Lagjen Arberia ne objektin e Tregtia te Komuna e Re, qasje e lehte ne qender te Prishtines, qasje e lehte per Fushe Kosove, Mitrovice dhe pjeset tjera te qytetit. Banesa, Lagjja Arberia nje nder lagjet me siguri me te larte ne kryeqytet.

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City