Banes Komode me Qira në Arbëri te Minimaxi

Banes Komode me Qira në Arbëri te Minimaxi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 360€ - Banesa
1701 84 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Arbëri
Banes Komode me Qira ne Arberi – Kodi 1701
 
Lokacioni: Kompleksi Butrinti Afer Kforit
 
Siperfaqe: 84 M2
 
Kati 4
 
Renditjet:
 
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Vetur
– Lift
– Uj 24 H
 
Çmimi €360
 
– Lagjja Arberia nje nder lagjet me te kerkuara per banim, Lagjja Arberia nje nder lagjet me te ndertuara ne menyr moderne ne Prishtine. Kompleksi Butrinti ofron te gjitha kushtet per banim duke ofruar siguri dhe parking mjaftueshem, objekt 5 katshe, pasterti dhe mirmebatje te objekteve.
 
Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=banesa&status=me-qira
 
📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City