Banes Komode me Qira në Arbëri te Minimaxi

Banes Komode me Qira në Arbëri te Minimaxi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 420€ - Banesa
2261 88 M2 2 Dhoma 2 Banjo Arbëri
Banes Moderne me Qira ne Arberi – Kodi 2261
 
Lokacioni: Kompleksi Pushkolli Afer Minimaxit
 
Siperfaqe: 88 M2
 
Kati 3
 
Renditjet:
 
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H
 
Çmimi €420
 
– Banesa ne Lagjen Arberia ne objektin e sapondertuar nga kompania Pushkolli, qasje e lehte ne qender te Prishtines, qasje e lehte per Fushe Kosove, Mitrovice dhe pjeset tjera te qytetit. Banesa gjindet afer Ambasades Amerikane dhe Kforit, Lagjja Arberia nje nder lagjet me siguri me te larte ne kryeqytet.
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City