Banes Komode me Qira në Dardani

Banes Komode me Qira në Dardani
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2310 50 M2 1 Dhoma 1 Banjo Dardani

Banes Komode me Qira ne Dardani – Kodi 2310

Lokacioni: Te Busti Bill Klinton

Siperfaqe: 50 M2

Kati 4

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet mbi pllato afer Bustit Bill Klinton, banesa eshte e renovuar komplet dhe shum e pershtatshem per banim afatgjate.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City