Banes Komode me Qira në Dardani

Banes Komode me Qira në Dardani
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Banesa
2743 90 M2 2 Dhoma 2 Banjo Dardani

Banes me Qira ne Dardani – Kodi 2743

Lokacioni: Perball Viva Fresh Store dhe EliAb

Siperfaqe: 90 M2

Kati 3

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Depo
– Koridor
– 3 Ballkona

Banesa eshte e mobiluar, me shije dhe kualitet te larte. Ka dyshemene e re, eshte e paster, e lyer dhe e renovuar. Ka pamje nga veriu dhe jugu, me ndriçim te mjaftueshem dhe organizim te mirfillte.

Objekti eshte ne pozite të favorshme, ne zone te qete dhe shume te kerkuar te qytetit, me çasje te mrekullueshme drejt qendres. Objekti me 3 kate ka hyrjen e menaxhuar nga Nderrmarja Publike Banesore, ku per secilin kat ka vetem 2 banesa te cilat garantojne qetesi dhe rehati.

Banesa ka nxemje me termokos, 2 klima dhe 3 ballkona te shfrytezueshem.

Banesa gjindet ne katin 3 dhe hyrja nuk ka lift.- Lift

Çmimi €450

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City