Banes Komode me Qira në Dardani

Banes Komode me Qira në Dardani
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Banesa
2887 93 M2 2 Dhoma 1 Banjo Dardani

Banes Komode me Qira ne Dardani – Kodi 2887

Lokacioni: Afer Termokosit Perball Market Albi

Siperfaqe: 93 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Ballkona

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Prishtina Parking
– Mirembatje te Hymjes
– Lift

Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar, banesa gjindet afer Termokosit dhe PTK-se. Banesa preferohet per familjare por nuk diskriminohen nga kjo banese as studentet.

Çmimi €500

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City