Banes Komode me Qira në Emshir te EXDC

Banes Komode me Qira në Emshir te EXDC
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2676 68 M2 1 Dhoma 1 Banjo Emshir

Banes Komode me Qira ne Emshir – Kodi 2676

Lokacioni: Kompleksi EXDC Afer Kolegjit UBT

Siperfaqe: 68 M2

Kati 5

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
– Koridor

Objekti Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Hyrja ne Objekt me Qip
– Kamera Sigurie
– Parking Para Objektit

– Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar komplet.

Çmimi €350

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City