Banes Komode me Qira në Emshir te Kompleksi Aldex

Banes Komode me Qira në Emshir te Kompleksi Aldex
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2738 50 M2 1 Dhoma 1 Banjo Emshir

Banes me Qira ne Emshir – Kodi 2738

Lokacioni: Kompleksi Aldex Afer Kompleksit Dardha

Siperfaqe: 50 M2

Kati 5

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet afer Stacionit Autubusave dhe afer lagjes Dardania. Banesa eshte i pershtatshem per qift ose 1 person, banesa leshohet me kontrate afatgjate.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City