Banes Komode me Qira në Emshir te Prishtina Star

Banes Komode me Qira në Emshir te Prishtina Star
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
1518 75 M2 2 Dhoma 1 Banjo Emshir

Banes me Qira ne Emshir – Kodi 1518

Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star

Siperfaqe: 75 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo

Posedon:

– Nxemje Qendrore
– Mirembatje te Objektit
– Kamera Sigurie
– Sigurim Fizik
– Uj 24 H
– 2 Lifta

– Objekti Prishtina Star nje nder objektet me te mira ne Prishtine duke ofruar siguri maximale per banoret e objekteve Prishtina Star, mirembatje te kopshtit dhe objekteve 24H/7, pishine per femije, kamera sigurie, sigurim fizik.

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City