Banes Komode me Qira në Lagjen Dardania Afër PTK-së

Banes Komode me Qira në Lagjen Dardania Afër PTK-së
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2274 75 M2 3 Dhoma 2 Banjo Dardani
Banes me Qira ne Dardani – Kodi 2274
 
Lokacioni: Te PTK-ja
 
Siperfaqe: 75 M2
 
Kati 5 (pa lift)
 
Renditjet:
 
– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– 2 Shpajza
– Balkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Objektit
– Uj 24 H
 
– Lagjja Dardania nje nder lagjet me te vjetra ne Kryeqytetin tone Prishtina, nje nder lagjet me te kerkuara per qiramarrje, lagjja Dardania ne qender te Prishtines ku qasja neper te gjitha lagjet e Prishtines eshte shum e lehte. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar, pamjen shum te bukur nga 2 anet e qytetit.
 
Çmimi €400
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City