Banes Komode me Qira në Lagjen e Muhaxherve

Banes Komode me Qira në Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Banesa
2397 80 M2 2 Dhoma 1 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Banes Komode me Qira ne Lagjen e Muhaxherve- Kodi 2397

Lokacioni: Kompleksi Pozhegu Brother

Siperfaqe: 80 M2

Kati: 2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Banesa me qira ne Lagjen e Muhaxherve ne Kompleksin Vatra e Muhaxherve. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ofron kushte te mira banimit.

Pas kerkeses nga pronari e baneses qe mos ti publikojme fotot ne rjete sociale, ju mund te na shkruni ne privat qe tju dergojme foto.
Çmimi: €450

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City