Banes Komode me Qira në Lagjen e Muhaxherve

Banes Komode me Qira në Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 700€ - Banesa
2871 145 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Lagjia e Muhagjerëve

Super Banes me Qira ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2871

Lokacioni: Afer Ambasades se Zvicres dhe Hotel Ambasadorit

Siperfaqe: 145 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Terase 30 M2
– Ballkon
– Shpajz

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Veture

Objekti eshte kompleks privat Shtepi por me sistem banesor, e ndare ne qdo kate me hyrje te veqante. Faturat e ujit, mbeturniat dhe shfrytezimi e Garazhdes per veture perfshihen ne çmim.

Çmimi €700

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City