Banes Komode me Qira në Lagjen e Spitalit

Banes Komode me Qira në Lagjen e Spitalit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2254 88 M2 2 Dhoma 1 Banjo Lagjen e Spitalit

Banes me Qira ne Lagjen e Spitalit – Kodi 2254

Lokacioni: Kompleksi Vllezerit Asllani Mbrapa Eulexit

Siperfaqe: 88 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Banes komode dhe e rehatshme per banim familjar, banesa ofron te gjitha kushtet per banim dhe komoditet.

Çmimi €350

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City