Banes Komode me Qira në Mat Afër Super Vivës

Banes Komode me Qira në Mat Afër Super Vivës
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2052 60 M2 1 Dhoma 1 Banjo Mati
Banes Moderne me Qira ne Mat – Kodi 2052
 
Lokacioni: Mbrapa Super Vives
 
Siperfaqe: 60 M2
 
Kati 2
 
Renditjet:
 
– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift
 
Çmimi €350
 
– Banesa qe ofron te gjitha kushtet komode per banim, ngrohtesi, rehati dhe qetesi, e mobiluar ne menyr komode, banesa eshte e pershtatshem 2 deri 3 persona, preferohet qift ose persona qe punojne.
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City