Banes Komode me Qira në Mat Afër Super Vivës

Banes Komode me Qira në Mat Afër Super Vivës
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 230€ - Banesa
0666 45 M2 1 Dhoma 1 Banjo Mati
Banes me Qira ne Mat – Kodi 0666
 
Lokacioni: Rr. Mbreti Genc Afer Super Vives
 
Siperfaqe: 45 m2
 
Kati 3
 
Renditjet:
 
– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift
 
– Banesa e rehatshme dhe shum komode per nje qift afatgjate ose 2 persona qe punojne, banesa me siperfaqe 45 m2 me nje renditje shume tre mire, shpenzimet jane minimale, vendparking para objektit te mjaftueshem, transporti publik afer, marketet, rruga b.
 
Çmimi €230
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City