Banes Komode me Qira në Pejton te Prime Group

Banes Komode me Qira në Pejton te Prime Group
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Banesa
2446 68 M2 1 Dhoma 1 Banjo Pejton

Banes Komode me Qira ne Pejton – Kodi 2446

Lokacioni: Kompelksi Prime Group

Siperfaqe: 68 M2

Kati 3

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Vetur
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet ne qender te Prishtine ne lagjen Pejton ne objektin Prime Group nje nder objektet te ndertuara me cilesi te larte ndertimit dhe ku ofrohen te gjitha kushtet komode per banim si: Sigurim fizik, sigurim me kamera, parking, qasje e lehte ne loakcione te ndryshem ne qender, lagjen dadania, lagjen arberi.

Ne çmim perfshihet mirembatja e hymjes dhe lifti.

Çmimi €600

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City