Banes Komode me Qira në Pejton te Prime Group

Banes Komode me Qira në Pejton te Prime Group
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 550€ - Banesa
2499 86 M2 2 Dhoma 1 Banjo Pejton

Banes Moderne me Qira ne Pejton – Kodi 2499

Lokacioni: Kompleksi Prime Group te NLB Banka

Siperfaqe: 86 m2

Kati: 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Parking e Rezervuar per Banoret Residence
– Mirembatje te Hymjes
– Hymja me Kartela
– Uj 24 H
– Lift

– Qasja ne parkingun e jashtem dhe hyrja ne objekt eshte me kartela, siguri 24h, objekti Prime Grup ofron kushte shume te mira banimit.

Çmimi: €550

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City