Banes Komode me Qira në Rrugën C

Banes Komode me Qira në Rrugën C
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Banesa
2618 92 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Rruga C

Banes Komode me Qira ne Rrugen C – Kodi 2618

Lokacioni: Kompleksi Tregtia

Siperfaqe: 92 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Hyrja ne Objekt me Qipa
– Hyrjet-Daljet ne Obor dhe Parking jane me Qipa
– Garazhd per Veture
– Uj 24 H
– Qdo Dhome Posedon Tv
– 2 Kondicioner Ekonomik në Dhomë të Ditës dhe të Gjumit

Çmimi €500 + €50 Garazhda

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City