Banes Komode me Qira në Rrugën C te Spari

Banes Komode me Qira në Rrugën C te Spari
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 320€ - Banesa
2416 72 M2 1 Dhoma 1 Banjo Rruga C

Banesa me Qira ne Rrugen C – Kodi 2416

Lokacioni: Kompleksi Conin Afer Spar Marketit

Siperfaqe: 72 M2

Kati 6

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Naft
– Mirembatje te Hymjes
– Sigurim Fizik
– Lift
– Uj 24 H

-Banesa gjindet afer Rruges B dhe Afer Spar Makretit dhe Cafes Del Posto. Bnaesa ka hapsire te mjaftueshem dhe eshte e shfrytezuar qdo kend e baneses.

Çmimi €320

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City