Banes Komode me Qira në Tophane te Kujta

Banes Komode me Qira në Tophane te Kujta
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2553 80 M2 2 Dhoma 1 Banjo Tophane

Banes me Qira ne Tophane – Kodi 2553

Lokacioni: Rr. Çajupi Afer Hotel Ora

Siperfaqe: 80 M2

Kati 2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Shpajz
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa ne Rr. Çajupi Afer Hotel ores dhe lokalit te Kujta, banesa eshte mire e mobiluar dhe eshte banes komode qe ofron te gjitha kushtet per banim. Banesa leshohet me qira vetem per familjar ose nderkombetar me kontrate afatgjate.

Çmimi €400

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City