Banes Komode me Qira ne Ulpianë në Kompleksin Beni Dona

Banes Komode me Qira ne Ulpianë në Kompleksin Beni Dona
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Banesa
2336 120 M2 2 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Super Banes me Qira ne Ulpian – Kodi 2336

Lokacioni: Kompleksi Beni Dona

Siperfaqe: 120 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
– Teras te Madhe
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Banesa ndodhet ne objektin Beni Dona ne Ulpiane, banesa ofron komoditet me nje siperfaqe 120 m2 dhe pamje te mire nga terasa, nxemjen qendrore e posedon me termokos ku shpenzimet jane minimale.

Çmimi €500

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City