Banes Komode me Qira te 4 Llullat

Banes Komode me Qira te 4 Llullat
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Banesa
2832 67 M2 2 Dhoma 1 Banjo 4 Llullat

Banes Komode me Qira te 4 Llullat – Kodi 2832

Lokacioni: Te Mama Mantia

Siperfaqe: 67 M2

Kati 9

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Hyrja ne Paring dhe objekt me Qipa
– Kamera Sigurie
– Parking
– Lift

Çmimi €600

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City