Banes Komode me Qira te Prishtina e Re

Banes Komode me Qira te Prishtina e Re
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2875 75 M2 1 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Prishtina e Re

Banes Komode me Qira te Prishtina e Re – Kodi 2875

Lokacioni: Kompleksi Linda Premium

Siperfaqe: 75 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
– Shpajz

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Veture
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Banesa gjindet mbrapa spitalit Amerikan ne kompleksin Linda Premium. Kompleksi Linda Premium eshte nje nder objektet me standarte me te larta ndertimit ne lagjen Prishtina e Re duke i kushtur rendesi ndertimit te jashtme dhe te brendshe, hapsir e madhe e kopshtit para objektit, ndriqimi ne mbremje, lokalet te hapura me nevojat e perditshme ndaj banorve, qasje e lehte neper te gjitha lokacionet e Prishtines.

Çmimi €300
Çmimi e garazhdes €50

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City