Banes me Qira 120 M2 në Aktash te OSCE-ja

Banes me Qira 120 M2 në Aktash te OSCE-ja
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Banesa, Zyre
1703 120 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Aktash

Banes me Qira ne Aktash – Kodi 1703

Lokacioni: Te OSCE-ja

Siperfaqe: 120 M2

Kati 1

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– 2 Ballkona

Posedon:

– Garazhd Per Vetur
– Nxemje Qendrore
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

Banesa gjindet perball salles 1 tetori afer Viva Fresh Store dhe Market Albi, banesa ka siperfaqe 120 m2 dhe eshte e pershtatshem dhe per zyre.

Çmimi €450

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City