Banes me Qira Gjysëm e Mobiluar në Rrugën C

Banes me Qira Gjysëm e Mobiluar në Rrugën C
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa, Zyre
2414 120 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Rruga C

Banesa me Qira ne Rrugen C – Kodi 2414

Lokacioni: Kompleksi Alb Vision Afer Rruges B

Siperfaqe: 120 M2

Kati 1

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

-Banesa gjindet shum afer rruges B te Maxi 24H ne kompleksin ALB Vision, siperfaqe 120 m2, banesa posedon dhe garazhd per vetur, banesa eshte gjysem e mobiluar dhe e pershtatshem dhe per zyre.

Çmimi €400

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City