Banes me Qira në Aktash Afër Ministris Arsimit

Banes me Qira në Aktash Afër Ministris Arsimit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2469 60 M2 1 Dhoma 1 Banjo Aktash
Banes me Qira ne Aktash – Kodi 2469
 
Lokacioni: Afer Ministrsi Arsimit
 
Siperfaqe: 60 M2
 
Kati 2
 
Renditjet:
 
– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24H
 
Banesa gjindet ne Qender afer Minitris Arsimit, banesa gjindet ne katin e 2 dhe eshte e pershtatshem per familjar ose persona qe punojne.
 
Çmimi €300
 
? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City