Banes me Qira në Aktash te Extrem Pizza

Banes me Qira në Aktash te Extrem Pizza
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2260 85 M2 2 Dhoma 1 Banjo Aktash
Banes me Qira te Aktash – Kodi 2260
 
Lokacioni: Te Extrem Pizza
 
Siperfaqe: 85 M2
 
Kati 6
 
Renditjet:
 
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H
 
– Banesa eshte e renovuar dhe e gatshme per banim, banesa ne qender te Prishtines e cila ofron te gjitha kushtet per banim afatgjate familjar.
 
Çmimi €400
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City