Banes me Qira në Aktash

Banes me Qira në Aktash
Hajrullah Abdullahu, Prishtinë
Me qira 260€ - Banesa
0994 50 M2 1 Dhoma 1 Banjo Aktash

Banes me Qira ne Aktash – Kodi 0994

Lokacioni: Rr. Hajrullah Abdullahu Afer ish-Restorant Davidovit dhe Kolegjit Iliria

Siperfaqe: 50 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Uj 24 H
– Mirembatje te Hymjes

Çmimi €260

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City