Banes me Qira në Arbëri Afër Qafës

Banes me Qira në Arbëri Afër Qafës
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2230 60 M2 1 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Banes me Qira ne Arberi – Kodi 2230

Lokacioni: Afer Lagjes Qafa te Pandora Tower

Siperfaqe: 60 M2

Kati 1

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Banesa ndodhet fillim te lagjes Arberia dhe shum afer lagjes Qafa konkretisht afer kafeve te vogla, objekti ofron sigurim fizik, mirembatje te hymjes non-stop, hyrja ne objekt me qipa, kamera sigurie, sheshi 5 min ne kembe, vend ideal per te jetuar.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City