Banes me Qira në Arbëri te Minimaxi

Banes me Qira në Arbëri te Minimaxi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Banesa
2442 110 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Arbëri

Banes e Sapomobiluar me Qira ne Arberi – Kodi 2442

Lokacioni: Mbrapa Minimaxit

Siperfaqe: 110 M2

Kati 3

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Shpajz
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Veture
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet ne Arberi ne Objektin Llukin shum afer Minimaxit, Banesa eshte e sapomobiluar dhe ploteson te gjitha kushtet per banim. Banesa posedon dhe garazhd per veture.

Çmimi €450

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City