Banes me Qira në Arbëri te Rrethi e Ismetit

Banes me Qira në Arbëri te Rrethi e Ismetit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 250€ - Banesa
2545 100 M2 2 Dhoma 1 Banjo Arbëri

Banes me Qira ne Arberi – Kodi 2545

Lokacioni: Te Rrethi e Ismetit te Pompa e Derivateve Shell

Siperfaqe: 100 M2

Kati 2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– 2 Ballkona

– Lokacioni i baneses eshte i pershtatshem per banim pasi qe ka qasje te lehte ne Qender ne Fushe Kosove ne Rrugen per Mitrovice etj. Banesa me 100 M2 ne katin e 2 dhe komplet e mobiluar.

Çmimi €250

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City