Banes me Qira në Bregun e Diellit Afër Qendrës Tregtare

Banes me Qira në Bregun e Diellit Afër Qendrës Tregtare
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2890 65 M2 1 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit

Banes me Qira ne Bregun e Diellit- Kodi 2890

Lokacioni: Afer Qendres Tregtare dhe Fakultetit Teknik

Siperfaqe: 65 M2

Kati 4 pa lift

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos

Çmimi €300

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City