Banes me Qira në Bregun e Diellit Në Kompleksin Standart

Banes me Qira në Bregun e Diellit Në Kompleksin Standart
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2266 90 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha
Banes me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2266
 
Lokacioni: Kompleksi Standarti – Dafina
 
Siperfaqe: 90 M2
 
Kati 1
 
Renditjet:
 
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje Hymjes
– Lift
– Uj 24 H
 
– Banesa ne Bregun e Diellit ne Kompleksin Dafina e ndertuar nga kompania Standarti, nxemja qendrore dhe ngrohja e ujit te nxehte mirmebahet nga kompania standarti, banesa gjindet shum afer rruges B, banesa i ploteson kushtet standarte per banim familjar.
 
Çmimi €350 Banesa + Garazhda €35
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.