Banes me Qira në Bregun e Diellit Te Kafja Offside

Banes me Qira në Bregun e Diellit Te Kafja Offside
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 390€ - Banesa
2350 85 M2 2 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit
Banes me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2350
 
Lokacioni: Perball Shk.F. Ismail Qemali te Kafja Offside
 
Siperfaqe: 85 M2
 
Kati 1
 
Renditjet:
 
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24
 
– Banesa gjindet shume afer Sh.F. Ismail Qemali ne Rrugen Rr. Hilmi Rakovica afer mishtores Meli dhe Kafes Offside.
 
Çmimi €390
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City