Banes me Qira në Emshir te Restorant Bellevue

Banes me Qira në Emshir te Restorant Bellevue
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa
2296 95 M2 2 Dhoma 2 Banjo Emshir

Banes me Qira ne Emshir – Kodi 2296

Lokacioni: Te Restorant Bellevue

Siperfaqe: 95 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Depo
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje Hymjes
– Uj 24 H

– Banesa gjindet ne mes te Hotel Nartelit dhe Kompleksit Prishtina Star, banesa gjindet ne katin e pare dhe ofrohet per banim afatgjate familjare, objekti i ndertuar ne vitin 2017, posedon mirmebatje te hymjes, siguri, uj 24h, parking publik.

Çmimi €400

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=banesa&status=me-qira

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City