Banes me Qira në Lagjen e Spitalit Mbrapa Eulexit

Banes me Qira në Lagjen e Spitalit Mbrapa Eulexit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 200€ - Banesa
2233 60 M2 1 Dhoma 1 Banjo Lagjen e Spitalit

Banes me Qira ne Lagjen e Spitalit – Kodi 2233

Lokacioni: Kompleksi Avni Gjakoves Mbrapa Eulexit

Siperfaqe: 60 M2

Kati 7

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes nga NPB-ja
– Lift
– Uj 24 H

Banesa gjindet afer QKUK-se dhe Rruges B, qasje direkte per nga pallati i drejtesise, banesa posedon izolim te mire dhe mirembatje te hymjes non-stop, hyrja ne objekt me kartela.

Çmimi €200

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City