Banes me Qira në Lakrishte te Dukagjini Residence

Banes me Qira në Lakrishte te Dukagjini Residence
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Banesa
2387 106 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Lakrishte
Banes me Qira ne Lakrishte – Kodi 2387
 
Lokacioni: Kompleksi Dukagjini Residence
 
Siperfaqe: 106 M2
 
Kati 7
 
Renditjet:
 
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Depo
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Termokos
– Garazhd per Vetur
– Recepcion
– Sigurim Fizik
– Kamera Sigurie
– Mirembatje te Hymjes
– 3 Lifta
 
Banesa ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme per banim dhe per afarizem e përshtatshme edhe per zyre biznesi, me një pamje shume te mirë dhe e ndar në dhoma si dhe vlene te ceket se në hyrjen e banesës është Recepcioni per lajmerim te mysafireve me loby per pritje te musafirve me kamera te integruar mbrenda baneses. Banes ka nje ndertim mjaft cilesor materiali ndertimor eshte ne nivelin me te larte qe nuk eshte perdorur deri me sot.
 
Sistemin SMART ROOME per kontrollim te nxemjes dhe temperatures dhe roletave
 
Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në lagjen Lakrishte
 
Çmimi €600
 
? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City