Banes me Qira në Mat Afër Shk.F. Pavarsia

Banes me Qira në Mat Afër Shk.F. Pavarsia
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2347 96 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Mati

Banes Komode me Qira ne Mat – Kodi 2347

Lokacioni: Rr. Astrit Rrushi Afer Shk.F. Pavarsia

Siperfaqe: 96 M2

Kati 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Depo

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Vetur
– Lift
– Uj 24 H

Banesa e saporenovuar dhe e mobiluar gjindet afer Shk.F. Pavarsia dhe Rr. Muharem Fejza, Banesa eshte e pershtatshem per banim familjare dhe afatgjate, ofron te gjitha kushtet per jetese, nxemjen qendrore me termokos, transporti publik, uj 24h, parking, markete, etj.

Çmimi €350
Çmimi e garazhdes €25

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City