Banes me Qira në Mat në Rr. Muharem Fejza

Banes me Qira në Mat në Rr. Muharem Fejza
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 320€ - Banesa
2554 75 M2 2 Dhoma 1 Banjo Mati

Banes me Qira ne Mat – Kodi 2554

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Afer Chelsi Point dhe Super Vives 1

Siperfaqe: 75 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

Çmimi €320

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City