Banes me Qira në Mat në Rr. Ndue Përdheshi

Banes me Qira në Mat në Rr. Ndue Përdheshi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 250€ - Banesa
2502 55 M2 1 Dhoma 1 Banjo Mati

Banes me Qira ne Mat – Kodi 2502

Lokacioni: Rr. Ndue Perdheshi Kompleksi Pozhegu Brother

Siperfaqe: 55 M2

Kati: 1

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Parking para Objektit
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Lokacioni e objektit eshte ne Rrugen Ndue Perdheshi ka qasje ne Rrugen C ne Rrugen B dhe te Xhamia e Matit, banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshem per familjar.

Çmimi: €250

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City